Strona główna Kursy w Hiszpanii

Kursy w Hiszpanii

Czy chcesz uczyć się hiszpańskiego… w Hiszpanii? No masz szczęście! IBERIS hiszpański online współpracuje ze szkołą New College Granada 🙂

Dowiedz się więcej! Czytaj dalej…

New College Granada (NCG) to prywatne centrum nauczania języka hiszpańskiego i innych języków nowoczesnych, położone w przepięknym mieście w Grenadzie (Alhambra) w Hiszpanii. Ośrodek ten znajduje się dziesięć minut od centrum miasta. Centrum New College Granada zajmuje sie nauczaniem języka hiszpańskiego dla obcokrajowców oraz oferuje różnorodne kursy języka hiszpańskiego.

W skrócie, w naszym centrum będziesz mógł nauczyć się języka hiszpańskiego szybko i skutecznie, dzięki zastosowaniu łatwej metodyki oraz nauce języka poprzez gry i zabawy.

NCG posiada cztery w pełni wyposażone aule do nauki języka hiszpańskiego. Aule wyposażone są w telewizory, sprzęt DVD, sprzęt audio, projektory multimedialne oraz rzutniki.

W New College Granada, podobnie jak w innych szkołach prywatnych, certyfikaty, które są wydawane studentom po zakończeniu każdego kursu nie są uznawane przez oficjalne organy państwowe oraz nie mają jakiejkolwiek akredytacji akademickiej.

New College Granada to dobrze znane centrum edukacyjne w Grenadzie, które posiada ponad 8-letnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego.

Nauczanie w tym ośrodku jest bardzo skuteczne, znaczące i przydatne dla studentów uczących się języka na wszystkich poziomach. Metodologia używana przez naszych nauczycieli jest bardzo skuteczna, ponieważ współpracujemy z nauczycielami, którzy maja bardzo duże doświadczenie w nauczaniu oraz są native speakerami.

W centrum NCG możesz skorzystać z naszych bezpłatnych usług:

  • Oferujemy test poziomujący, który odbędzie się po przyjeździe do naszego centrum.
  • Otrzymasz od nas teczkę (gest powitalny ze strony szkoły)
  • Bezpłatny dostęp do Internetu.
  • Możliwość wypożyczenia książek, filmów video i DVD.
  • Certyfikat po zakończeniu kursu

INNE USŁUGI

Wszystko w zasięgu ręki

Miejsce gdzie można napić się kawy, herbaty, naparów, wody, zjeść przekąski itp.

 

PROGRAM MIĘDZYKUTUROWY I REKREACYJNY

Aby móc zintegrować się z hiszpańską kulturą, centrum NCG poza kursami, organizuje programy kulturalne i rekreacyjne, które są prowadzone przez ich organizatorów przy współpracy z nauczycielami i dyrekcją szkoły.

Aktywności mogą odbywać się zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych w zależności od dyspozycyjności uczniów. Obecność na nich nie jest obowiązkowa, ale jest wskazana.

Aktywności obejmują:

Spacery oraz wyjazdy do zabytkowych dzielnic, znajdujących się nie tylko w Grenadzie, ale w całej prowincji Andaluzji oraz w ważnych miastach leżących w tym regionie takich jak Córdoba, La Alpujarra, Sewilla. Aktywności obejmują również zwiedzanie ośrodków reprezentacyjnych starożytnych jak i współczesnych miast.

Zwiedzanie miast leżących w okolicach Grenady, zwiedzanie symbolu naszego pięknego miasta czyli Alhambry (Granada), wycieczki do parków, w góry itp.

Przygotowanie aktywności społecznych, takich jak warsztaty muzyczne, literatura, historia, hiszpańskie jedzenie, spacery i tapas, śniadania, posiłki i kolacje zarówno hiszpańskie jak i międzynarodowe, które reprezentują wszystkich uczniów naszej szkoły.

DANE KONTAKTOWE

New College Granada

Calle Gardenia nº1 bajo 11 y 12

18006 Granada (Hiszpania)

C.I.F (Hiszpański numer NIP): 75151922C

E-mail: newcollegegranada@gmail.com

Tel.: +34 958 079 411

Komórka: +34 662470678 (WhatsApp) / +34671299360 / +34678223828

Dyrektor: Fátima Boulhdir Martín

Administracja: Tamer Haroon Amer

 

NAUCZYCIELE NASZEGO CENTRUM

W naszym centrum znajduje się grupa profesjonalnych, dynamicznych, wysoko wykształconych pod względem pedagogicznym nauczycieli, posiadających tytuł magistra, którzy skutecznie uczą języka hiszpańskiego oraz innych języków obcych na wszystkich poziomach.

Fátima Boulhdir Martin (Wydział Języka Angielskiego i Francuskiego)

Tamer h. a. Amer (Wydział Języka Arabskiego)

Gianni (Wydział Języka Włoskiego)

Elena Granel (Wydział Języka Angielskiego i Hiszpańskiego)

Judith Freisler (Wydział Języka Niemieckiego)

 

NASZE KURSY:

Zajęcia są prowadzone w każdym języku na wszystkich poziomach

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 9:00 do 14:00 i po południu od 16:00 do 21:00.

Dostępność godzinowa: rano i po południu

Przed rozpoczęciem kursu zostanie przeprowadzony test poziomujący w celu określenia poziomu każdego ucznia

Po zakończeniu kursu student otrzymuje zaświadczenie o uczęszczaniu na zajęcia, pod warunkiem, że jego obecność przekracza 80% odbytych zajęć.

 

POZIOMY KURSÓW

Nasze centrum jest przystosowane do systemu proponowanego przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego.

Poziomy, które oferuje nasze centrum są wymienione poniżej: (hiszpański, angielski, francuski, arabski, niemiecki, włoski, chiński, hebrajski)

A1: Podstawowy A1

A2: Podstawowy A2

B1: Średni

B2: Średniozaawansowany

C1: Zaawansowany

C2: Biegły

New College Granada posiada potwierdzenie wydane przez Uniwersytet w Cambridge o numerze ES389 GRANADA, pod którym figuruje jako oficjalne centrum edukacyjne przygotowujące do egzaminów Cambridge.

New College Granada wraz z Narodowym Uniwersytetem Kształcenia na odległość (UNED) są jednostkami ze sobą współpracującymi, dzięki porozumieniu o współpracy w zakresie rejestracji studentów zagranicznych na hiszpańskie uniwersytety.

METODYKA

Nasi nauczyciele oferują bezpośrednią, komunikatywną i skuteczną metodykę!

Nauka języka hiszpańskiego przebiega w całości w języku hiszpańskim, bez użycia innego języka.

Program podany w klasie, ułatwia studentowi udział w zajęciach zarówno jeśli chodzi o mówienie jak i pisanie.

W klasie wykonywane są wszystkie rodzaje ćwiczeń, (gramatyka, czytanie, konwersacje),tak aby student miał możliwość wykonywania ćwiczeń indywidualnie, w parze lub w grupie.

Dzięki testu poziomującemu, który odbywa się po przybyciu do centrum w celu ustalenia poziomu każdego ucznia, nauczyciel będzie wiedział jaką metodykę należy zastosować, tak aby służyła ona wszystkim uczniom.

Co tydzień przeprowadzane są egzaminy zarówno ustne jak i pisemne, w celu wykrycia błędów popełnianych przez uczniów i określenia ich trudności językowych.

Zajęcia odbywają się nie tylko w klasie, ale również w takich miejscach jak kawiarnie, parki, biblioteki itp., po to aby stworzyć odpowiednią atmosferę, zachęcić uczniów do wspólnych konwersacji i tym samym uciec od rutyny i sprawić by uczniowie się nie nudzili.

ZAKWATEROWNIE

Nasze centrum zawsze będzie przy tobie!

Nasze centrum będzie pełnić rolę pośrednika i pomoże ci w przygotowaniu wszelkich niezbędnych formalności, dotyczących rezerwacji zakwaterowania, gwarantując ci jednocześnie, że będzie ono gotowe w momencie twojego przyjazdu. Zakwaterowanie może różnić się w zależności od finansów danego ucznia. Zakwaterowanie będzie znajdowało się w pobliżu naszego centrum.

Zarezerwuj hotel, pensjonat lub apartament

(Ceny różnią się w zależności od wymagań każdego ucznia)

Rezerwacja wspólnych apartamentów

Ten typ apartamentu ma zazwyczaj pokoje z łóżkami, szafami, stołem do nauki, krzesełkiem, salonem, TV, jadalnią oraz w pełni wyposażoną kuchnią.